Przejdź do treści
BILETY

Miesiąc Papieski

Data publikacji: 18.09.2023
papieski październik
aktualności
Październik to miesiąc papieskich rocznic - wyboru Jana Pawła II i inauguracji jego pontyfikatu. Pragnąc podkreślić ten wyjątkowy czas, po raz kolejny zapraszamy na „Miesiąc Papieski”. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców Małopolski, z której pochodził Papież Polak i której Patronem jest od 2020 roku. Projekt objęli patronatem honorowym Pan Piotr Gliński - Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, JE ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski – Metropolita Krakowski, Pan Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Pan Bartosz Kaliński - Burmistrz Wadowic.

„Krakowie, dziękuję ci”

Od 1 do 31 października 2023 roku osoby urodzone lub mieszkające na terenie Województwa Małopolskiego, a także grupy parafialne działające przy małopolskich parafiach oraz stowarzyszenia i organizacje mające siedzibę w Województwie Małopolskim, których działalność statutowa ma na celu upamiętnianie dziedzictwa Jana Pawła II, mogą zakupić specjalny bilet wstępu do Muzeum w atrakcyjnej cenie – zgodnie z poniższym cennikiem:

Bilet normalny – 20,00 zł od osoby;
Bilet ulgowy – 16,00 zł od osoby;
Bilet normalny z audioprzewodnikiem – 29,00 zł od osoby;
Bilet ulgowy z audioprzewodnikiem – 22,00 zł od osoby;
Bilet normalny z przewodnikiem – 29,00 zł od osoby;
Bilet ulgowy z przewodnikiem – 23,00 zł od osoby;
Bilet normalny grupowy z audioprzewodnikiem – 19,00 zł od osoby;
Bilet ulgowy grupowy z audioprzewodnikiem – 12,00 zł od osoby;
Bilet normalny grupowy z przewodnikiem – 25,00 zł od osoby;
Bilet ulgowy grupowy z przewodnikiem – 18,00 zł od osoby.

dla Małopolan

W „Miesiącu Papieskim” Muzeum szczególną ofertę kieruje do grup zorganizowanych, parafialnych oraz do stowarzyszeń i organizacji odpowiedzialnych za dziedzictwo Jana Pawła Wielkiego w Małopolsce. Grupy takie, oprócz specjalnej oferty na zwiedzanie wystawy stałej, mogą skorzystać z bogatej propozycji edukacyjnej. Na październik zaplanowaliśmy warsztaty za złotówkę od osoby: „Uwaga Smok!” i „100% odporności pochodzi z Ducha”, których autorem i prowadzącym jest ks. Łukasz Piórkowski - dyrektor muzeum, oraz zajęcia „W 80 minut dookoła świata”. Ich opis znajduje się w zakładce Edukacja.
Zakup biletów możliwy jest online: bilety.domjp2.pl lub na miejscu w kasach biletowych (pod warunkiem dostępności wolnych miejsc). Więcej informacji na temat oferty można uzyskać telefonicznie lub mailowo:

+48 33 823 35 65, +48 33 823 26 62
e-mail: rezerwacja@domjp2.pl

Serdecznie zapraszamy!