Przejdź do treści
BILETY
Ks. Łukasz Piórkowski
Dyrektor 

Katarzyna Coufał - Lenczowska
Zastępca Dyrektora ds. organizacyjnych

Dominika Jamrozy
Zastępca Dyrektora ds. programowych

Ogólny nadzór nad Muzeum sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a bezpośredni – Zarząd Województwa Małopolskiego.
Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach
ul. Kościelna 7 | 34-100 Wadowice
NIP: 551-25-80-813 | REGON 121214635

Biuro Muzeum (adres korespondencyjny)
ul. Spadzista 8 | 34-100 Wadowice

tel. 33 823 35 55 | muzeum@domjp2.pl

Dział Zbiorów i Badań Naukowych

Artur Oboza
Adiunkt Muzealny
Główny Inwentaryzator 
T: +48 33 823 35 55 | a.oboza@domjp2.pl

s. Maria Skrzyńska CSFN
Asystent Muzealny
T: +48 33 823 35 55 |  archiwum@domjp2.pl

Sabina Czyszczoń - Śliwa
Dokumentalista / Archiwista
T: +48 33 823 35 55 | s.czyszczon.sliwa@domjp2.pl

Dział Obsługi Ekspozycji

Katarzyna Wiecha
Kierownik Działu Obsługi Ekspozycji
T: +48 513 608 287 | k.wiecha@domjp2.pl

s. Bogumiła Baran CSFN
Opiekun ekspozycji muzealnych
b.baran@domjp2.pl

Iwona Bienia
Opiekun ekspozycji muzealnych
i.bienia@domjp2.pl

Piotr Chmura
Opiekun ekspozycji muzealnych/ kasjer biletowy
p.chmura@domjp2.pl

s. Izabela Ciuk CSFN
Opiekun ekspozycji muzealnych
i.ciuk@domjp2.pl

s. Dorota Gnutek CSFN
Opiekun ekspozycji muzealnych
d.gnutek@domjp2.pl

Agnieszka Kania
Opiekun ekspozycji muzealnych
a.kania@domjp2.pl

Svitlana Lopatina

Opiekun ekspozycji muzealnych
s.lopatina@domjp2.pl

Katarzyna Lubojańska
Opiekun ekspozycji muzealnych
k.lubojanska@domjp2.pl | T: +48 513 608 637

Izabela Meuś-Bobak
Opiekun ekspozycji muzealnych/ kasjer biletowy
i.meus.bobak@domjp2.pl

Piotr Polak
Opiekun ekspozycji muzealnych
p.polak@domjp2.pl

Laura Sumera
Organizator ruchu turystycznego
l.sumera@domjp2.pl

Sylwia Sumera

Organizator ruchu turystycznego
s.sumera@domjp2.pl

Mateusz Trzepaczka
Opiekun ekspozycji muzealnych
m.trzepaczka@domjp2.pl

Aleksandra Wielgus
Opiekun ekspozycji muzealnych/ kasjer biletowy
a.wielgus@domjp2.pl

Eligiusz Zagórski
Opiekun ekspozycji muzealnych
e.zagorski@domjp2.pl

Kasy biletowe
T: +48 533 739 541 | wystawa@domjp2.pl

Sklep Muzealny
T: +48 513 608 631 | sklep@domjp2.pl

Małgorzata Adamczyk 
Specjalista ds. sprzedaży
m.adamczyk@domjp2.pl

Dorota Pyka
Specjalista ds. sprzedaży
d.pyka@domjp2.pl

Dział Administracyjno - Techniczny

Karolina Balonek
Starszy specjalista ds. zamówień publicznych / Kasjer
T: +48 33 823 35 55 | k.balonek@domjp2.pl

Arkadiusz Olszyński
Specjalista ds. technicznych
M: +48 603 516 474 | T: +48 33 823 35 55
a.olszynski@domjp2.pl

Patryk Baran
Specjalista ds. technicznych i zarządzania obiektami
M: +48 603 096 221 | T: +48 33 823 35 55
p.baran@domjp2.pl

Dział Programowo - Marketingowy

Magdalena Maślona
p.o. kierownika Działu Programowo - Marketingowego
M: +48 609 730 528 | T: +48 33 823 35 55
m.maslona@domjp2.pl

Tomasz Bagiński

Adiunkt Muzealny
M: +48 603 516 203  | T: +48 33 823 35 65
t.baginski@domjp2.pl

Andrzej Wąsik
Asystent Muzealny
M: +48 513 608 410 | T: +48 33 823 35 55
a.wasik@domjp2.pl

Anna Czajkowska - Sałapat
Specjalista ds. komunikacji i edukacji
M: +48 693 592 805  | T: +48 33 823 35 65
a.czajkowska.salapat@domjp2.pl

Jolanta Gołba
Specjalista ds. komunikacji i edukacji
M: +48 508 925 041 | T: +48 33 823 35 65
j.golba@domjp2.pl

Magdalena Klaja
Starszy specjalista ds. marketingu
M: +48 601 232 586 | T: +48 33 823 35 55
m.klaja@domjp2.pl

Dział Księgowości

Renata Mikołajczyk
Główny Księgowy
T: +48 33 823 35 56 | r.mikolajczyk@domjp2.pl

Małgorzata Skoczylas
Starszy specjalista ds. księgowości 
T: +48 33 823 35 56 | m.skoczylas@domjp2.pl

Magdalena Zawiła 
Referent
T: +48 33 823 35 56 | m.zawila@domjp2.pl

Samodzielne stanowisko ds. kadr

Monika Klaja
Specjalista ds. kadr
T: +48 33 823 35 55 | monika.klaja@domjp2.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Konrad Krawczyk
Adwokat 
iod@domjp2.pl

zobacz także