Przejdź do treści
BILETY

Zainspiruj się!

Data publikacji: 17.11.2023
bohaterki spotkania
wydarzenia
W piątkowe przedpołudnie 17 listopada br., Sala Teatralna Domu Katolickiego w Wadowicach zapełniła się młodymi, którzy przybyli na spotkanie z Magdaleną Wolińską-Riedi i Dominiką Szczawińską-Ziembą. Była to okazja nie tylko do rozmowy o rozwoju duchowym, pasjach i zawodowych doświadczeniach, ale także możliwość odkrywania inspiracji do budowania kariery i sukcesu opartych na wartościach chrześcijańskich. Spotkanie „inspiRACJE" poprowadzone przez Karolinę Woźniacką było jednym z wydarzeń w ramach trwającego Festiwalu „Cały Twój”.

Inspirujące postaci

Wśród festiwalowych wydarzeń nie mogło zabraknąć spotkania dla młodzieży, która zajmowała szczególne miejsce w nauczaniu i posłudze Jana Pawła II. Zaproszone Magdalena Wolińska-Riedi i Dominika Szczawińska-Ziemba to niewątpliwie osoby, które mogą stać się inspiracją dla młodych ludzi, zwłaszcza tych, którzy swoją przyszłość wiążą z pracą w mediach.

Właśnie życiowym wyborom, podyktowanym wiarą, Panie poświęciły część spotkania. Opowiedziały, co z ich perspektywy oznacza budowanie kariery na wartościach, czy podążanie za nimi zawsze jest łatwe, co może być wsparciem na tej drodze i na co zwracać szczególną uwagę. Przekonywały, że pasje w życiu i pójście za nimi, robiąc to, co się kocha, gwarantuje wielką satysfakcję i poczucie spełnienia. Podkreśliły także, jak ważne są osobiste spotkania z drugim człowiekiem. Dziennikarki podzieliły się osobistymi wspomnieniami i doświadczeniami, również tymi związanymi ze św. Janem Pawłem II.
spotkanie inspiracje dla młodzieży

„Cały Twój”

Dziękujemy publiczności za liczny udział w tym wydarzeniu, które było częścią trwającego do 3 grudnia br. festiwalu „Cały Twój" odbywającego się pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Małżonki Prezydenta Pani Agaty Kornhauser-Dudy. 

Kolejne spotkanie zaplanowaliśmy na 3 grudnia 2023 roku w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Serdecznie zapraszamy na koncert, w czasie którego zabrzmią dzieła Henryka Mikołaja Góreckiego.