Przejdź do treści
BILETY

Randka Małżeńska

Data wydarzenia: 10 lutego 2024, godzina 15:00
Data publikacji: 25.01.2024
Para trzyma balony serduszka
wydarzenia
Pragniecie wzmocnić swoje relacje małżeńskie? Zainwestować w swoje małżeństwo i odkryć nowe możliwości komunikacji? Zapraszamy na warsztaty organizowane wspólnie z Wadowickim Kołem Związku Dużych Rodzin „Trzy plus”, które poprowadzą Katarzyna i Michał Pawłowscy - małżeństwo z wieloletnim stażem, pasjonaci podróżowania z dziećmi, członkowie wspólnoty Betelewo na Skałce. Czekamy na Was w sobotę, 10 lutego 2024,  o godzinie 15.00 w Wadowickim Centrum Kultury.

Dialog z miłością

Randka Małżeńska dostarczy parom narzędzi i umiejętności niezbędnych do budowania silnych i trwałych relacji małżeńskich poprzez skuteczną komunikację. Podczas intensywnego spotkania pełnego praktycznych ćwiczeń dowiecie się, jak skutecznie wyrażać swoje uczucia, słuchać partnera i radzić sobie z konfliktami w konstruktywny sposób. Jeśli jesteście rodzicami – nic nie stoi na przeszkodzie. Zabierzcie swoje pociechy, a my zajmiemy się nimi, podczas gdy Wy będziecie mogli wziąć udział w warsztatach.

Jak wziąć udział?

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Wystarczy zgłosić chęć udziału pod numerem telefonu: 795 475 243. Zapisy startują od 1 lutego 2024.

„Randka Małżeńska – Wadowice 2024” odbywa się pod patronatem Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.

Partnerzy wydarzenia: Centrum Życia i Rodziny, Fundacja Małych Stópek, 2RYBY, EDITH, Galicjanka.