Przejdź do treści
BILETY

Muzeum zamknięte

Data publikacji: 25.10.2023
fragment ekspozycji stałej muzeum
aktualności
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach od 20 listopada do 17 grudnia br. Muzeum będzie nieczynne z powodu prac remontowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania wystawy. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji w innym terminie.

Godziny otwarcia w sezonie zimowym

Po zakończeniu remontu, od 18 grudnia Muzeum będzie otwarte od 9:00 do 16:00 (ostatnie wejście grupy o 14:45). Wystawę stałą można zwiedzać z przewodnikiem lub indywidualnie z możliwością wypożyczenia audioprzewodnika. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ścieżkę rodzinną, która w barwny i przystępny dzieciom sposób przybliża postać Jana Pawła II lub ścieżkę wzbogaconą o grę muzealną. Dla zagranicznych gości dostępne są języki: angielski, włoski, hiszpański, francuski, portugalski, węgierski, słowacki, ukraiński, niemiecki i słoweński. Zachęcamy do zakupu biletów za pośrednictwem naszej strony internetowej: bilety.domjp2.pl.

Działanie sklepu muzealnego

W związku z pracami remontowymi, sklep stacjonarny muzeum będzie nieczynny od 20 listopada do 17 grudnia 2023 roku. Wysyłka zamówień w sklepie internetowym złożonych w tym terminie, będzie realizowana od 11 grudnia 2023 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zwłaszcza w czasie poszukiwania wartościowych upominków.

Muzeum dostępne

W naszym Muzeum zastosowaliśmy rozwiązania, które w pełni spełniają potrzeby osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, wzroku i słuchu. Wdrożone zostały ścieżki zwiedzania z elementami audiodeskrypcji i w Polskim Języku Migowym. W ramach projektu „Kultura bez barier" przygotowaliśmy również zwiedzanie sensoryczne oraz dostępne warsztaty edukacyjne przeznaczone przede wszystkim dla osób w spektrum autyzmu.