Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Współpraca

Zapraszamy do współpracy dziennikarzy, autorów oraz wydawców mediów. Proponujemy dostęp do informacji i materiałów prasowych.

 

Cennik biletów muzeum współpracaZachęcamy do kontaktu w celu regularnego otrzymywania przeglądu informacji prasowych, anonsów wydarzeń, udostępniania informacji o Muzeum oraz jego działalności. Służymy również pomocą w przygotowywaniu materiałów dotyczących samego Muzeum, bieżących wydarzeń jak również postaci św. Jana Pawła II z okresu młodzieńczych lat.
Zainteresowanych informacjami oraz współpracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: muzeum@domjp2.pl

Jeżeli korzystają Państwo z udostępnianych przez nas informacji prasowych, prosimy uprzejmie o:
• oznaczenie informacji przez podanie źródła, to jest Muzeum JPII (w przypadku mediów elektronicznych preferujemy formę aktywnego linku lub nazwę Muzeum):
• przekazanie informacji zwrotnej o opublikowanych artykułach, informacjach oraz pozycjach wydawniczych. Będziemy wdzięczni za ich przesłanie.