Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Dostępność

logo małopolska kultura wrażliwa

Muzeum dostępne

W Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach pragniemy, by każdy kto nas odwiedza czuł się JAK W DOMU. Zależy nam, by wizyta w tym miejscu była porywającą przygodą i pozostawiła wiele niezapomnianych przeżyć.
Wierzymy, że każdy ma prawo do równego uczestnictwa w kulturze, dlatego podejmujemy działania, by nasze Muzeum było w pełni gotowe przyjąć KAŻDĄ osobę, która chce nas odwiedzić. Wzorem i nauczycielem takiej postawy jest dla nas św. Jan Paweł II, który w Wadowicach właśnie uczył się szacunku, dialogu, otwartości i zrozumienia dla innych.
Nasze Muzeum w pełni przystosowane jest do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Intensywnie pracujemy nad kompleksowym dostosowaniem go do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu.

Ważne informacje

Szanowni Państwo, informujemy, że nasza ekspozycja stała to nie tylko liczne eksponaty i archiwalne fotografie, ale też wiele multimedialnych rozwiązań, np. projekcje filmowe czy nagrania przemówień papieskich. W związku z tym zwiedzający są otoczeni światłem i dźwiękiem o różnej częstotliwości i natężeniu.

Przypominamy, że uczestnicy grup zorganizowanych na czas zwiedzania Muzeum  pozostają pod opieką i nadzorem swoich Opiekunów.

W czym mogę pomóc?

Koordynatorem dostępności w naszym Muzeum jest Anna Czajkowska-Sałapat
e-mail: a.czajkowska.salapat@domjp2.pl

W sprawach rezerwacji zwiedzania prosimy kontaktować się z Działem Obsługi Zwiedzania:
rezerwacja@domjp2.pl, tel. 33 823 35 65 lub 33 823 26 62
Rezerwacja telefoniczna działa od poniedziałku do piątku od 9.00 do 13.00
Bilety można również zarezerwować samodzielnie on-line: bilety.domjp2.pl

 


OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ RUCHOWĄ 


OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKU 


OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHU


 

CERTYFIKAT

17 grudnia 2019 roku otrzymaliśmy świadectwa dostępności za dostosowanie obiektu i oferty instytucji dla osób Głuchych oraz dla osób z niepełnosprawnością wzroku i z niepełnosprawnością ruchu.