Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Audioprzewodniki

W Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach funkcjonuje nowoczesny system audioprzewodników, które przeprowadzą gości Muzeum przez ekspozycję stałą.  Aplikacja jest całkowicie darmowa i dostępna do pobrania z AppStore lub Sklepu Play. Znaleźć ją można pod nazwą „Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II”.

W aplikacji oprócz tradycyjnego zwiedzania w języku polskim można wybrać również wersję rodzinną, która w przystępny i ciekawy sposób prowadzi najmłodszych przez Muzeum przybliżając postać Ojca Świętego. Ścieżka zwiedzania została przetłumaczona także na języki: angielski, niemiecki, włoski, francuski, hiszpański i portugalski.

Opracowane ścieżki zwiedzania zawierają nie tylko najważniejsze informacje o eksponatach znajdujących się na ekspozycji, ale są opowieścią o życiu Karola Wojtyły od narodzin, lata młodzieńcze spędzone w Wadowicach, aż po ostatnie dni pontyfikatu późniejszego papieża Jana Pawła II, Jego nauczaniu i dziedzictwie. Z aplikacji korzystać można na telefonie, obowiązkowym jest posiadanie własnych słuchawek, tak aby nie zakłócać zwiedzania innym gościom.

 

Pobierz tutaj:
Sklep Play (dla urządzeń z systemem Android)
AppStore (dla urządzeń iOS) 

 

Rezerwacja audioprzewodników

Po dokonanym zakupie biletów prosimy o wiadomość na adres: rezerwacja@domjp2.pl zawierającą:

– Dane rezerwacji: imię i nazwisko, firma, nr rezerwacji
– Data i godzina zwiedzania
– Ilość zamawianych audioprzewodników

Liczba urządzeń ograniczona. Muzeum nie zapewnia słuchawek do audioprzewodników.
Możliwe jest wykorzystanie własnych słuchawek (wejście Mini-Jack) lub zakup jednorazowych w Sklepie Muzealnym w cenie 2 zł.

Ważna informacja:

Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem).