Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Pracownicy

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego
Jana Pawła II w Wadowicach
ul. Kościelna 7, 34-100 Wadowice
NIP: 551-25-80-813, Regon: 121214635

Biuro Muzeum: (adres korespondencyjny)
ul. Spadzista 8, 34-100 Wadowice

 

Dział Administracji

Sekretariat
Monika Klaja
Specjalista ds. administracyjno – biurowych
T: +48 33 823 35 55  |  F: +48 33 823 34 07
muzeum@domjp2.pl

Karolina Balonek
Kasjer,
Specjalista ds. zamówień publicznych
M: +48 513 608 404  | T: +48 33 823 35 55
k.balonek@domjp2.pl

Księgowość

Renata Mikołajczyk
Główny Księgowy
T: +48 33 823 35 56 | r.mikolajczyk@domjp2.pl

Bogumiła Legień
Główny Specjalista ds. księgowości
T: +48 33 823 35 55 | b.legien@domjp2.pl

Małgorzata Skoczylas
Starszy specjalista ds. księgowości
T: +48 513 608 301 | T: +48 33 823 35 56 |
m.skoczylas@domjp2.pl

 

Dział Marketingu

Magdalena Klaja
Specjalista ds. marketingu
M: +48 601 232 586 | T: +48 33 823 35 55
m.klaja@domjp2.pl

 

Dział Programowy

Tomasz Bagiński
Asystent Muzealny
tel: +48 603 516  | +48 33 823 35 65
t.baginski@domjp2.pl

Jolanta Gołba
Asystent Muzealny
T: +48 33 823 35 55
j.golba@domjp2.pl

Magdalena Maślona
Asystent Muzealny
M: +48 609 730 528 | T: +48 33 823 35 55
m.maslona@domjp2.pl

Andrzej Wąsik
Asystent Muzealny
M: +48 513 608 410 | T: +48 33 823 35 55
a.wasik@domjp2.pl

Anna Czajkowska – Sałapat
Główny specjalista ds. programowych
T: +48 33 823 35 55
a.czajkowska.salapat@domjp2.pl

 

Archiwum

Sabina Czyszczoń – Śliwa
Dokumentalista
T: +48 33 823 35 55 |  s.czyszczon.sliwa@domjp2.pl

s. Maria Skrzyńska CSFN
Asystent Muzealny
T: +48 33 823 35 55 |  archiwum@domjp2.pl

Artur Oboza
Asystent Muzealny
T: +48 33 823 35 55 |  a.oboza@domjp2.pl

 

Dział Techniczny i Zarządzania Obiektami

Mariusz Sajdak
Specjalista ds. technicznych
M: +48 603 516 474 | T: +48 33 823 35 55
m.sajdak@domjp2.pl