Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Pracownicy

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego
Jana Pawła II w Wadowicach
ul. Kościelna 7, 34-100 Wadowice
NIP: 551-25-80-813, Regon: 121214635

Biuro Muzeum: (adres korespondencyjny)
ul. Spadzista 8, 34-100 Wadowice

 

Dział Administracji

Sekretariat
Monika Klaja
Specjalista ds. administracyjno – biurowych
T: +48 33 823 35 55  |  F: +48 33 823 34 07
muzeum@domjp2.pl

Karolina Balonek
Specjalista ds. zamówień publicznych
T: +48 33 823 35 55
k.balonek@domjp2.pl

Księgowość

Alicja Wiącek
Główny Księgowy
T: +48 33 823 35 56 | a.wiacek@domjp2.pl

Iwona Jasińska
Główny Specjalista ds. księgowości
T: +48 33 823 35 55 | i.jasinska@domjp2.pl

Sabina Czyszczoń
Specjalista ds. księgowości
T: +48 33 823 35 56 | s.czyszczon@domjp2.pl

Krystyna Jasińska
Specjalista ds. finansowych
T: +48 33 823 35 55 | k.jasinska@domjp2.pl

Dział Marketingu

Magdalena Klaja
Specjalista ds. marketingu
M: +48 601 232 586 | T: +48 33 823 35 55
m.klaja@domjp2.pl

Magdalena Maślona
Specjalista ds. marketingu
M: +48 609 730 528 | T: +48 33 823 35 55
m.maslona@domjp2.pl

 

 

Dział Programowy

Dr Aneta Krupka
Specjalista ds. programowych
M: +48 502 406 940 | T: +48 33 823 35 55
a.krupka@domjp2.pl

Magdalena Maślona
Specjalista ds. programowych
M: +48 609 730 528 | T: +48 33 823 35 55
m.maslona@domjp2.pl

Paweł Woźniak
Specjalista ds. programowych
T: +48 33 823 35 55
p.wozniak@domjp2.pl

Anna Czajkowska – Sałapat
Główny specjalista ds. programowych
T: +48 33 823 35 55

 

Archiwum

s. Maria Skrzyńska CSFN
T: +48 33 823 35 55 |  archiwum@domjp2.pl
Artur Oboza

T: +48 33 823 35 55 |  a.oboza@domjp2.pl

 

Rezerwacja biletów:

Tomasz Bagiński
Jolanta Migdałek
tel: +48 33 823 35 65  | +48 33 823 26 62
rezerwacja@domjp2.pl

 

Dział Techniczny i Zarządzania Obiektami

Jacek Spisak
Specjalista ds. technicznych
M: +48 603 096 221 | T: +48 33 823 35 55
j.spisak@domjp2.pl

Waldemar Lenik
Specjalista ds. zarządzania obiektami
M: +48 603 516 474 | T: +48 33 823 35 55
w.lenik@domjp2.pl

Andrzej Suwaj
Pomocnik Muzealny
T: +48 33 823 35 55
a.suwaj@domjp2.pl