Pracownicy

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego
Jana Pawła II w Wadowicach
ul. Kościelna 7, 34-100 Wadowice
NIP: 551-25-80-813, Regon: 121214635

Biuro Muzeum: (adres korespondencyjny)
ul. Spadzista 8, 34-100 Wadowice
Sekretariat
Ewa Bukowska – Ceremuga
T: +48 33 823 35 55  |  F: +48 33 823 34 07
muzeum@domjp2.pl

Księgowość

Anna Janecka
Główny Księgowy
T: +48 33 823 35 55 | a.janecka@domjp2.pl

Sabina Czyszczoń
Specjalista ds. księgowości
T: +48 33 823 35 55 | s.czyszczon@domjp2.pl

Dział Marketingu

Magdalena Klaja
Specjalista ds. marketingu
M: +48 601 232 586 | T: +48 33 823 35 55
m.klaja@domjp2.pl

Magdalena Maślona
Specjalista ds. marketingu
M: +48 609 730 528 | T: +48 33 823 35 55
m.maslona@domjp2.pl

 

 

Dział Programowy

Anna Czajkowska – Sałapat
Główny specjalista ds. programowych
M: +48 693 592 805 | T: +48 33 823 35 55
a.czajkowska@domjp2.pl

 

Archiwum

s. Maria Skrzyńska CSFN
T: +48 33 823 35 55 |  archiwum@domjp2.pl

 

Rezerwacja biletów:

Tomasz Bagiński
Jolanta Mrowiec
tel: +48 33 823 35 65  | +48 33 823 26 62
rezerwacja@domjp2.pl