Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

wprowadzenie

Witaj w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, w miejscu w którym na świat przyszedł Jan Paweł II.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach jest niezwykłym i wyjątkowym świadkiem życia Papieża Polaka oraz świadectwem dzieła, które zostawił światu.

Zapraszam Cię w wyjątkową podróż, która nie tylko będzie odwiedzeniem ekspozycji, ale przejściem przez życie Jana Pawła II. Od narodzenia w niewielkim miasteczku Wadowice, przez Kraków, Rzym i cały świat, który stał się jego domem.

Specjalnie dla osób z niepełnosprawnością słuchu i wzroku przygotowaliśmy przewodnik, który wzbogaci zwiedzanie naszego muzeum. Miejsca w których można wczytać kody QR oznaczone są ikonami. Zeskanuj samodzielnie kod lub poinformuj asystenta/przewodnika o chęci skorzystania z aplikacji.