Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Bon Kultury 2018/2019

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach w ramach ósmej edycji Bonu Kultury 2018/2019, realizuje scenariusz zajęć „Jak Lolek Wojtyła został superbohaterem”. Warsztaty przeznaczone są dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, a ich tematyka odpowiada aktualnej podstawie programowej, uzupełniając i poszerzając zawarty w niej zasób wiadomości.

BON KULTURY to innowacyjna w skali kraju inicjatywa Województwa Małopolskiego i regionalnych instytucji kultury, dla których organizatorem/współorganizatorem jest Województwo Małopolskie. Realizowana jest już po raz ósmy, ma zachęcić do częstszego uczestnictwa w kulturze i czerpania z tych spotkań inspiracji, radości odkrywania siebie i otaczającej rzeczywistości.

Warsztaty „Jak Lolek Wojtyła został superbohaterem” oparte są na bazie komiksu Marvella „The life of Pope John Paul II”. Celem zajęć jest przyswojenie przez dzieci pojęć takich jak: autorytet, superbohater, wartości, wyobraźnia miłosierdzia.

Czas trwania zajęć do 90 minut, a ich koszt to zaledwie 3,00 zł od uczestnika. W przypadku grup spoza gminy Wadowice, udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Więcej szczegółów w zakładce WARSZTATY MUZEALNE.