Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Informacje prasowe

Współpraca

Zapraszamy do współpracy dziennikarzy, autorów oraz wydawców mediów.

Proponujemy dostęp do informacji i materiałów prasowych. Zachęcamy do kontaktu w celu regularnego otrzymywania przeglądu informacji prasowych, anonsów wydarzeń, udostępniania informacji o Muzeum oraz jego działalności.

Służymy również pomocą w przygotowywaniu materiałów dotyczących samego Muzeum, bieżących wydarzeń, jak również postaci św. Jana Pawła II z okresu młodzieńczych lat.

Zainteresowanych informacjami oraz współpracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: m.klaja@domjp2.pl lub m.maslona@domjp2.pl

 

Jeżeli korzystają Państwo z udostępnianych przez nas informacji prasowych, prosimy uprzejmie o:

  • oznaczenie informacji przez podanie źródła, to jest Muzeum JPII (w przypadku mediów elektronicznych preferujemy formę aktywnego linku lub nazwę Muzeum):
  • przekazanie informacji zwrotnej o opublikowanych artykułach, informacjach oraz pozycjach wydawniczych. Będziemy wdzięczni za ich przesłanie.