Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Równo 100 lat temu, w Wadowicach w kamienicy przy ul. Kościelnej 7 (dawniej Rynek 2) przyszedł na świat Karol Wojtyła. Dzisiaj zapraszamy Was, byśmy razem wyrazili swój głos wdzięczności wobec Jana Pawła II.

Mamy świadomość, jak wielkie dzieło nam powierzono. Upamiętnianie życia i nauczania Jana Pawła II. Chcemy by pamięć o nim była wciąż żywa, a słowa wcielane w życie. 18 maja 2020 minie dokładnie sto lat od dnia, gdy na świat przyszedł jeden z największych Polaków, który zmienił oblicze świata. Wierzymy, że w tych dniach będziecie z nami od Bałtyku po Tatry, a może dalej i zjednoczymy swoje głosy aby wyrazić swoją wdzięczność śpiewając „Barkę”.

Nie wiemy, jak będzie się rozwijała sytuacja w naszym kraju, ale mimo wszystko staramy się, aby setne urodziny Papieża, które będziemy obchodzić już 18 maja, naprawdę wybrzmiały. Dokładnie: wybrzmiały. W duchu wdzięczności chcemy 18 maja o godz. 17:00 zatrzymać się na chwilę i zaśpiewać „Barkę” – jedną z ulubionych pieśni papieża. Jan Paweł II wspominał, że to właśnie ona  wyprowadziła go  z ojczyzny i towarzyszyła mu na pamiętnym konklawe.

Ograniczenia spowodowane epidemią sprawiają, że nie będziemy mogli się spotkać w naszych parafiach i na rynkach miast. Ale możemy śpiewać w domach, na balkonach, w ogrodach i lasach!

Podzielcie się z nami swoimi aranżacjami, niezależnie czy będziecie „Barkę” śpiewać, tańczyć, grać czy po prostu recytować. Przez cały miesiąc można to zrobić na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/742408482845528, a także oznaczając fanpage (@domjp2) lub #jestemwdzieczny w waszych Facebookowych profilach.

Pamiętajcie, aby zmienić status wpisu na publiczny, inaczej nie będziemy mogli tego zobaczyć!

Dzielmy się dobrem! Niech cała Polska, a nawet świat, zjednoczy się wyrażając wdzięczność za życie i świętość Jana Pawła II.