Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Współpraca z Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie

To jest początek czegoś większego… Wiele godzin rozmów Dyrektora Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach ks. Łukasza Piórkowskiego i Dyrektora Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie Piotra Dmitrowicza poprzedziło dzień 15 grudnia 2022 roku. Wtedy to w Warszawie podpisane zostało porozumienie o współpracy obu instytucji, których misją jest między innymi upamiętnianie życia i przesłania Ojca Świętego Jana Pawła II.

Nasze instytucje są predystynowane do tego, aby w dzisiejszych trudnych czasach opowiadać o naszych patronach, szczególnie młodemu pokoleniu – powiedział Piotr Dmitrowicz w programie „Między Niebem a Ziemią” wyemitowanym 19 grudnia br. w TVP. Obaj dyrektorzy w wypowiedziach podkreślali, jak ważna jest ta współpraca dla zespołów, tym bardziej że będzie ona dotyczyć wszystkich sfer muzealnictwa: zarówno badań naukowych, edukacji, wystawiennictwa jak i promocji.

Pierwszym projektem realizowanym wspólnie przez oba podmioty będzie „Mój profesor Wojtyła” – projekt wolontariacki, inspirujący dla młodych ludzi, którzy będą poszukiwali nagrań archiwalnych, dokumentów, fotografii i wspomnień związanych z naukową działalnością Karola Wojtyły.

Całość reportażu do zobaczenia na VOD TVP (od 40 minuty)

 

Fot. Kadr nagrania „Między Niebem a Ziemią” z 18.12.2022

 

Magdalena Klaja