Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach włącza się w kolejną edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

W ramach tego projektu, w dniach 25, 26 i 27 listopada 2022 roku możliwe będzie skorzystanie z promocyjnych biletów na zwiedzanie ekspozycji stałej Muzeum. Wszystkie bilety będą w tych dniach tańsze o 50 % w stosunku do ceny regularnej.

Od 21 października oferta będzie dostępna w sprzedaży internetowej poprzez naszą stronę: bilety.domjp2.pl oraz w kasach biletowych.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to inicjatywa skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach. W ramach tego projektu przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Dotychczas odbyło się siedem edycji tego przedsięwzięcia, a tegoroczna oferta stanowi pierwszą po przerwie spowodowanej epidemią Covid-19. Mamy zatem nadzieję, że spotka się z pozytywnym i licznym odzewem ze strony naszych Gości.

Zapraszamy!

Magdalena Klaja