Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Weekend seniora z kulturą 2022

weekend seniora z kulturą

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II włącza się w coroczną akcję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Weekend seniora z kulturą”, która ma na celu zachęcenie osób starszych do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W dniach 01-02.10.2022 Muzeum przygotowało specjalną ofertę, w ramach której osoby powyżej 60. roku życia mogą zwiedzić wystawę stałą na podstawie specjalnego biletu „Weekend seniora z kulturą”, który można zakupić za symboliczną złotówkę.

Na podstawie tego biletu można skorzystać z formy zwiedzania przypisanej do terminu, na który zakupiono bilet, np. zwiedzanie z przewodnikiem, z audioprzewodnikiem lub indywidualnie.
Promocyjny bilet uprawnia również do udziału (w miarę dostępności miejsc) w wybranym pokazie wartościowego filmu fabularnego, który będzie wyświetlany w niedzielę 02.10.2022 o godz. 14:30 oraz 16:30 w Sali Teatralnej Domu Katolickiego przy Placu Jana Pawła II 1 w Wadowicach. Informację o tytułach filmów można uzyskać telefonicznie pod numerem: 33 823 35 65 lub mailowo: rezerwacja@domjp2.pl. Liczba miejsc na seanse jest ograniczona – decyduje kolejność przybycia na seans.

Promocyjne bilety można kupić online przez stronę: bilety.domjp2.pl lub w kasach biletowych Muzeum. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości potwierdzający wiek w celu okazania w kasach biletowych lub przy wejściu na ekspozycję.

Zapraszamy!

Magdalena Klaja