Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Kultura Dostępna

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach startuje z nowym projektem realizowanym w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pn. „Kultura Dostępna”. Już od września podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego Zespołu Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach wezmą udział w wyjątkowych warsztatach.

W ramach projektu „Ikony dobrem pisane” podopieczni ośrodka dla młodzieży z trudnościami wychowawczymi wezmą udział w trzydniowym kursie pisania ikon, a na bazie tego doświadczenia, przygotują widowisko multimedialne będące ich relacją z poszukiwania swojego prawdziwego oblicza. Lekcja pisania ikon stanowi rodzaj przemiany i oczyszczenia, które będzie punktem wyjścia udziału w warsztatach filmowych, muzycznych i aktorskich dzięki którym powstanie widowisko.

Efekt ich pracy – zarówno powstałe podczas projektu ikony oraz widowisko zostaną zaprezentowane w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach oraz w przestrzeni online. Podstawowym celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz rozwój kompetencji społecznych i artystycznych podopiecznych Zespołu Placówek Edukacyjno-Opiekuńczo-Wychowawczych w Wielkich Drogach.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.

Magdalena Klaja