Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Muzeum przyjazne rodzinom

rodzina w muzeum

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach to doskonałe miejsce na wakacyjną przygodę dla całej rodziny. Nasza oferta odpowiada na potrzeby odbiorców w różnym wieku, a zastosowane rozwiązania ułatwiają rodzicom z dziećmi zwiedzanie ekspozycji stałej.

Muzeum znajduje się w kamienicy, gdzie urodził się i mieszkał przez pierwsze osiemnaście lat życia Karol Wojtyła – Jan Paweł II. W budynku zastosowano wiele rozwiązań, które umożliwiają poruszanie się z wózkiem dziecięcym: można korzystać z wind, a przejścia na kolejne kondygnacje zaprojektowano jako ciągi pochylni. W przestrzeni ekspozycji stałej przygotowaliśmy pokój wyciszenia, z którego mogą korzystać m.in. matki karmiące. Dostępny jest tam również przewijak.

Nasze Muzeum honoruje Kartę Dużej Rodziny, można też nabyć Bilet Rodzinny. Wejściówki do Muzeum dostępne są on-line poprzez stronę muzealną lub w kasach biletowych. Godziny otwarcia kas biletowych – kliknij tutaj

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Muzeum można zwiedzać z przewodnikiem lub samodzielnie przy użyciu audioprzewodnika bądź aplikacji do pobrania na własne urządzenie mobilne. Dostępne są różne ścieżki zwiedzania, m.in. dla dzieci oraz dla rodzin w formie gry muzealnej. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, która może stanowić doskonałe uzupełnienie zwiedzania lub przygotowanie do wizyty w Muzeum.

Czekamy na Państwa w Domu Rodzinnym Jana Pawła II w Wadowicach!

Magdalena Klaja