Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Warsztaty Wielkanocne w Domu Rodzinnym Jana Pawła II

warsztaty wielkanocne

Od 5 do 13 kwietnia Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na okolicznościowe warsztaty wielkanocne. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży – uczniów klas I – VIII szkół podstawowych,  grup zorganizowanych.

Specjalnie dla uczniów szkół podstawowych Muzeum przygotowało propozycję warsztatów wielkanocnych, podczas których dzieci będą miały okazję poznać zwyczaje i tradycje świąteczne z okresu dwudziestolecia międzywojennego w Wadowicach, a także te panujące w domu Państwa Wojtyłów, ich sąsiadów, znajomych. Młodzież poszerzy także swoją wiedzę o wyjątkowych Kalwaryjskich Misteriach Męki Pańskiej, których początki sięgają XVII wieku. To miejsce – sanktuarium pasyjno-maryjne w Kalwarii Zebrzydowskiej – bliskie było sercu Karola Wojtyły – Jana Pawła II.

Zajęcia odbywać się będą w przestrzeni ekspozycji stałej Muzeum od 5 do 13 kwietnia 2022 r. w godz. od 9.00 do 14.00. Każdy z uczestników zabierze ze sobą własnoręcznie wykonaną kartkę lub ozdobę świąteczną.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 1,00 zł od uczestnika. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsza rezerwację pod numerem telefonu: 609 730 528 lub mailowo: edukacja@domjp2.pl

Magdalena Klaja