Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Oferta Muzeum dla obywateli Ukrainy

Muzeum z flagami Ukrainy

Trwając w solidarności z naszymi Sąsiadami, którzy walczą o niepodległość, serdecznie zapraszamy obywateli Ukrainy do zwiedzania naszego Muzeum.

Specjalnie dla nich wprowadzamy dedykowany bilet zwiedzania ekspozycji stałej w cenie 1 zł od osoby. Zakup takiego biletu będzie możliwy od najbliższej środy, tj. od 16 marca br. w kasach biletowych. Przy zakupie wystarczy okazać paszport lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i obywatelstwo ukraińskie.

Wkrótce w naszej aplikacji oraz w audioprzewodnikach będzie także dostępna ścieżka do samodzielnego zwiedzania Domu Rodzinnego Jana Pawła II w języku ukraińskim. Dla rodzin, dzieci i młodzieży przygotowujemy też ofertę w formie ciekawych spotkań integracyjno-edukacyjnych. Już niedługo przedstawimy szczegółowe informacje.

Magdalena Klaja