Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Otwarcie Muzeum w okresie listopad – marzec

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w od listopada zmieniają się godziny otwarcia Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji stałej.

Muzeum jest czynne od wtorku do niedzieli od 9:30 do 16:00, ostatnie wejście na ekspozycję odbywa się o godzinie 15:00. Od listopada do marca kasy biletowe będą czynne od 9:00 do 15:00. W dniach świątecznych i ustawowo wolnych mogą obowiązywać inne godziny otwarcia.

Muzeum zwiedzić można z audioprzewodnikiem, po więcej informacji zapraszamy do zakładki audioprzewodniki. Terminy dostępne do rezerwacji prezentowane są w zakładce rezerwacja biletów. Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację epidemiczną rezerwacje na kolejne miesiące otwierane są w pierwszy dzień roboczy miesiąca poprzedzającego (przykładowo: rezerwacja na marzec zostanie otwarta 1 lutego).

Przypominamy, że zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Muzeum w dalszym ciągu zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 

Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach!