Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży

patriotyzm bez munduru

Ferie zimowe to doskonały czas, by odwiedzić rodzinny dom Jana Pawła II w Wadowicach. W sposób szczególny zapraszamy w tym okresie dzieci i młodzież, którym dedykowane są nasze zajęcia edukacyjne. Warto zapoznać się z muzealną ofertą warsztatową, skierowaną przede wszystkim do grup zorganizowanych (do 25 osób). Można wyruszyć z Janem Pawłem II w fascynującą podróż w najodleglejsze zakątki ziemi podczas warsztatów „W 80 minut dookoła świata”. O tym, czym jest kałamarz, jak posługiwać się liczydłem i dlaczego przyszły papież uczył się kaligrafii opowiadamy uczestnikom zajęć „Z Lolkiem do szkoły, czyli jak wyglądała nauka 100 lat temu?”. Natomiast tych, którzy chcą się przekonać, czy każdy bohater nosi pelerynę zapraszamy na warsztaty „Jak Lolek Wojtyła został superbohaterem”.

Zajęcia dla dzieci i młodzieży w muzeum odbywają się w reżimie sanitarnym.  Po wejściu do sali warsztatowej należy obowiązkowo zdezynfekować ręce (rodzice, opiekunowie, młodzież, dzieci). Każdy opiekun i uczestnik zajęć powinien być wyposażony w niezbędne środki ochrony indywidualnej (maseczkę) założoną tak, aby przykrywała usta i nos. Grupa warsztatowa może liczyć maksymalnie 25 osób.

Informacje o naszej ofercie edukacyjnej znajdują się pod poniższym linkiem: https://domjp2.pl/warsztaty-muzealne/

Czekamy na Was w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach!

Magdalena Klaja