Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

„Czytać, zrozumieć, działać”

TVP3 Kraków wraz z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zapraszają na wyjątkowe spotkanie z nauczaniem Jana Pawła II: „Czytać, zrozumieć, działać” w każdy wtorek, od 5 października o godzinie 19:10 na antenie TVP Kraków.

Papież Jan Paweł II zapisał się w historii Kościoła jako wielki przywódca duchowy, który swoją działalnością duszpasterską, docierał do ludzi wszystkich kontynentów. Zapisał się również na kartach historii powszechnej jako myśliciel, humanista oraz kreator dialogu. Spuścizna tekstów i przemówień papieskich jest bardzo szeroka. Cykl zatytułowany: „Czytać, zrozumieć, działać” jest próbą opowieści o papieskich encyklikach, w których zawarte zostało nauczanie papieża Polaka.


Rozważania poprowadzą krakowscy teolodzy: ks. prof. Robert Woźniak i ks. prof. Damian Wąsek. Każdy z pięciominutowych odcinków zrealizowany zostanie w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach i poruszy najistotniejsze problemy z zakresu doktryny wiary, organizacji Kościoła, życia chrześcijańskiego, kultu oraz kwestii społecznych.

Zapraszamy do wspólnego oglądania w każdy wtorek o 19:10 w TVP3 Kraków. Powtórki premierowych odcinków zobaczyć można na profilu Facebook Muzeum oraz kanale Youtube.

 

Ecclesia de Eucharistia

Fides et Ratio

Ut unum sint

Evangelium vitae

Veritatis Splendor

Centesimus annus

Redemptoris Missio

Sollicitudo rei socialis

 Redemptoris Mater

Dominum et Vivificantem

Slavorum Apostoli

Laborem exercens

Dives in Misericordia

Redemptor hominis

 


Magdalena Klaja