Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Już wkrótce ścieżka zwiedzania Muzeum w PJM

polski język migowy

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach to miejsce aspirujące do tego, by być dostępne dla każdego, kto zechce je odwiedzić. Stale pracujemy nad tym, by udoskonalać naszą ofertę skierowaną do osób z niepełnosprawnościami oraz ze szczególnymi potrzebami.

Jako Instytucja Kultury Województwa małopolskiego aktywnie, od kilku lat realizujemy projekt „Małopolska. Kultura Wrażliwa”. Potwierdzeniem tego są kolejne Certyfikaty Dostępności przyznawane nam w poprzednich latach. W nadchodzącym roku planujemy nowe rozwiązania, które umożliwią komfortowe i bezpieczne zwiedzanie naszego Muzeum kolejnym grupom odbiorców.

Już niebawem udostępnimy ścieżkę zwiedzania ekspozycji stałej w Polskim Języku Migowym. Będzie ona jedną z możliwych do wyboru w naszej bezpłatnej aplikacji do samodzielnego zwiedzania Muzeum. Będzie ją można pobrać na swoje urządzenie mobilne ze Sklepu Play lub z AppStore.

Mamy nadzieję, że dzięki tłumaczeniu ścieżki zwiedzania na PJM nasi niesłyszący lub słabosłyszący Goście będą mogli zapoznać się w komfortowych dla siebie warunkach z ekspozycją, która jest opowieścią o życiu, działalności i spuściźnie Papieża z Wadowic.

Magdalena Klaja