Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

„Czytać, zrozumieć działać” – Laborem exercens

laborem exercens

26 października już po raz czwarty zapraszamy na antenę TVP3 Kraków, gdzie o 19:10 zobaczyć będzie można premierowo kolejny odcinek cyklu „Czytać, zrozumieć, działać”, poświęconego papieskim encyklikom.

Tymczasem dokument „Laborem exercens” przybliży nam ks. dr. hab. Damian Wąsek – profesor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Serdecznie zapraszamy!

TVP3 Kraków wraz z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zapraszają na wyjątkowe spotkanie z nauczaniem Jana Pawła II: „Czytać, zrozumieć, działać” w każdy wtorek, od 5 października o godzinie 19:10 na antenie TVP Kraków.

Papież Jan Paweł II zapisał się w historii Kościoła jako wielki przywódca duchowy. Swą działalnością duszpasterską, docierał do ludzi wszystkich kontynentów. Zapisał się również na kartach historii powszechnej jako myśliciel, humanista oraz kreator dialogu. Spuścizna tekstów i przemówień papieskich jest bardzo szeroka. Cykl zatytułowany: „Czytać, zrozumieć, działać” jest próbą opowieści o papieskich encyklikach, w których zawarte zostało nauczanie papieża Polaka.

Magdalena Klaja