Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Uroczystości pogrzebowe Małgorzaty Stawowy

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 27 września br. w wieku 49 lat zmarła Małgorzata Stawowy – wieloletnia opiekunka muzealnych Gości, nasza przyjaciółka, która zawsze służyła uśmiechem i dobrym słowem. Otwarta na Boga i drugiego człowieka, każdego dnia z radością witała zwiedzających w progach Domu Rodzinnego Jana Pawła II.

Msza św. żałobna odbędzie się w czwartek, 30 września br. o godz. 14.00 w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Marii Panny W Wadowicach, pół godziny wcześniej rozpocznie się modlitwa różańcowa. Zmarła spocznie na cmentarzu w Barwałdzie Dolnym.

W imieniu Dyrekcji i pracowników Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach składamy wyrazy współczucia Rodzinie Małgosi i zapewniamy o modlitwie.

Gosiu, dziękujemy, że dane nam było Cię poznać. Dziękujemy za każde dobre słowo, uśmiech i modlitwę. Spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia!

Magdalena Klaja