Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Weekend seniora z kulturą

2-3 października zapraszamy na „Weekend seniora z kulturą”. Na wszystkie osoby powyżej 60. roku życia czekają bezpłatne wejściówki do Muzeum oraz projekcja filmu „Światło między oceanami”.

Kampania „60+ Kultura” to inicjatywa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, skierowana do seniorów powyżej sześćdziesiątego roku życia.

Akcja ma zachęcić seniorów do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach włączyło się w tegoroczną edycję akcji.

W ramach kampanii , 2 i 3 października br. dostępne będą darmowe bilety na zwiedzanie wystawy stałej Muzeum dla osób, które ukończyły 60. rok życia. Bilety będą dostępne w kasie biletowej. Liczba biletów ograniczona.

Skorzystanie z bezpłatnej oferty możliwe będzie za okazaniem dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego wiek uczestnika kampanii.

Ponadto, w sobotę, 2 października o godz. 17.00 w sali teatralnej Muzeum odbędzie się projekcja filmu „Światło między oceanami”. Bezpłatne bilety do odbioru dostępne będą w kasie Muzeum od środy, 29 września.

Serdecznie zapraszamy!