Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Nagrody „Amicus Hominum” i „Kryształy Soli” – nabór zgłoszeń

nagrody umwm

Znasz kogoś, kto od lat bezinteresownie pomaga innym? A może znasz organizację pozarządową, dzięki której świat wokół nas staje się lepszy? Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do zgłaszania kandydatur do Nagród „Amicus Hominum” i Kryształy Soli”. Do 16 sierpnia 2021 r. trwa nabór zgłoszeń.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego czeka na zgłoszenia kandydatur do honorowych nagród „Amicus Hominum” dla osób działających na rzecz dobra innych oraz „Kryształy Soli” dla najlepszych małopolskich organizacji pozarządowych. Wyróżnienia te od lat doceniają licznie realizowane inicjatywy oraz podejmowane aktywności na rzecz różnych środowisk. Tegoroczne nominacje do nagród mogą być także okazją, by podziękować oraz wyróżnić tych Małopolan, którzy swoją odwagą, pracą, a także zaangażowaniem walczyli o życie i zdrowie innych, w czasie pandemii COVID-19.

Nagroda „Amicus Hominum” i „Kryształy Soli” są wyrazami wdzięczności oraz podziękowaniem za bycie przyjacielem drugiego człowieka i godnym naśladowania. To dzięki pracy dobroczyńców oraz organizacji pozarządowych nasz region staje się otwarty na potrzeby dzieci, seniorów, osób z niepełnosprawnościami. Dzięki nim Małopolska staje się miejscem nowoczesnym, proekologicznym, sprzyjającym rozwojowi, kulturze i nauce, budzącym w mieszkańcach kreatywność i chęć do podejmowania różnorodnych aktywności- mówi Iwona Gibas, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego.

Bliższe informacje na temat nagrody „Amicus Hominum” dla osób działających na rzecz dobra innych oraz nagrody „Kryształy Soli” dla najlepszych organizacji pozarządowych dostępne są na stronie: https://www.malopolska.pl/aktualnosci/wspolpraca/projekt-malopolska-szuka-dobroczyncow-i-najlepszych-organizacji-pozarzadowych.

Magdalena Klaja