Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Bilet dla mieszkańców powiatu wadowickiego

bilet dla mieszkańców

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach od 1 lipca 2021 roku wprowadza na stałe do swojego cennika bilet dla mieszkańców powiatu wadowickiego w cenie 10,00 zł.

Bilet można nabyć wyłącznie w kasie Muzeum i przysługuje wszystkim osobom urodzonym lub mającym miejsce zamieszkania w granicach administracyjnych powiatu, na podstawie okazania dowolnego dokumentu umożliwiającego potwierdzenie miejsca urodzenia lub zamieszkania w powiecie wadowickim.

Wyrażając jedność ze społecznością, w której przyszedł na świat Karol Wojtyła, późniejszy metropolita krakowski, a następnie głowa Kościoła katolickiego, Muzeum pragnie włączyć mieszkańców do życia rodzinnego domu Jana Pawła II, umożliwiając poszerzenie wiedzy na temat jego życia i nauczania. Dyrekcja wraz ze zespołem ufają, iż wizyta w Muzeum stanie się atrakcyjną propozycją spędzenia czasu dla dzieci, młodzieży, a także całych rodzin.

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach to nowoczesna, multimedialna wystawa stała, która w wyjątkowy sposób ukazuje osobę Papieża. Przechodząc przez 16. stref zajmujących cztery kondygnacje kamienicy, poznajemy kolejne etapy życia Karola Wojtyły – Jana Pawła II: od domu rodzinnego w Wadowicach, gdzie „wszystko się zaczęło”, po dom, którym stał się dla niego cały świat.