Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Noc muzeów – serdecznie zapraszamy!

noc muzeów Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach

W najbliższą sobotę 15 maja także Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach dołączy do ogólnopolskiej inicjatywy Noc Muzeów. Już od godziny 10:00 w czasie zwiedzania ekspozycji będzie można zagrać w grę muzealną. Zapraszamy do zabawy całymi rodzinami.

Od 18:00 na naszych gości będą czekały bezpłatne wejściówki – do odebrania bezpośrednio przy wejściu do Muzeum, bez możliwości wcześniejszej rezerwacji. Muzeum będzie otwarte do godziny 24:00. Ostatnie wejście zaplanowano na 23:00. Muzeum będzie funkcjonować w reżimie sanitarnym – wejściówki będą wydawane w miarę wolnych miejsc.

O godzinie 19:00, 20:00 i 21:00 będzie można wziąć udział w pogłębionym oprowadzaniu z przewodnikiem. W każdej z grup może być maksymalnie pięć osób, dlatego prosimy o wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia, z podaniem liczby osób, przyjmujemy mailowo na adres: a.krupka@domjp2.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmujemy do piątku 14 maja, do godz. 13:00.

Pozostałe osoby zachęcamy do pobrania audioprzewodnika w formie aplikacji o nazwie „Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II” z AppStore lub Sklepu Play.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z okazji, aby odwiedzić gościnne progi Domu Jana Pawła II.

Magdalena Klaja