Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Otwieramy 8 maja!

budynek Muzeum - widok od strony rynku

Od najbliższej soboty, 8 maja Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zostanie ponownie otwarte dla zwiedzających.

Zwiedzanie odbywać się będzie indywidualnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Aby zapewnić naszym gościom i pracownikom maksimum bezpieczeństwa, prosimy o stosowanie się do poleceń obsługi, dezynfekcję rąk, noszenie masek i używanie jednorazowych rękawic udostępnianych w Muzeum.

Bilety zakupić można online: https://bilety.domjp2.pl oraz w kasach biletowych przy pl. Jana Pawła II 5.

Przypominamy, że ze względu na obowiązujące limity zwiedzanie odbywa się bez przewodnika. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej aplikacji, która poprowadzi Państwa ścieżką zwiedzania indywidualną lub rodzinną przez ekspozycję stałą. Aplikację można pobrać ze Sklepu Google lub AppStore. Więcej o aplikacji wraz z linkami do pobrania – kliknij tutaj.  Z aplikacji korzystać można na telefonie, obowiązkowym jest posiadanie własnych słuchawek, tak aby nie zakłócać zwiedzania innym gościom.

Cieszymy się niezmiernie, że ponownie będziemy mogli Państwa gościć w progach Domu Rodzinnego Jana Pawła II.

Magdalena Klaja