Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Quiz wiedzy z okazji 7. rocznicy otwarcia Muzeum

zdjęcie muzeum od strony rynku

Z okazji 7. rocznicy otwarcia naszego Muzeum, po trwającej 4 lata przebudowie zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia wiedzy, nie tylko o samej ekspozycji, ale też o życiu Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

Dokładnie 7 lat temu, 9 kwietnia 2014 roku Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zostało otwarte dla zwiedzających po trwającej 4 lata gruntownej przebudowie. Jest to dla nas okazja do wielkiej radości i wdzięczności. Żałujemy jednak, że nie możemy dzielić się tą radością z Państwem osobiście. Chcielibyśmy podziękować wszystkim dotychczasowym gościom Domu Rodzinnego Jana Pawła II, a także tym, którzy w różny sposób wspierają naszą działalność.

Mimo, że nie możemy się z Państwem zobaczyć – zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o wadowickim muzeum i życiu Jana Pawła II.
Do zobaczenia wkrótce!

Magdalena Klaja