Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Ucząc się nowej nadziei. Człowiek – rodzina – naród. Recepcja myśli św. Jana Pawła II Wielkiego

okładka książki ucząc się nowej nadziei

Z radością przekazujemy najnowszą publikację JE Ks. Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego „Ucząc się nowej nadziei. Człowiek – rodzina – naród. Recepcja myśli św. Jana Pawła II Wielkiego”. Książka wydana przez Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach stanowi swoiste uwieńczenie i podsumowanie jubileuszowego roku stulecia urodzin Karola Wojtyły.

W publikacji zostały zawarte homilie, przemówienia i inne wystąpienia Krakowskiego Metropolity, których głównym tematem jest postać św. Jana Pawła II. W tych tekstach widzimy Papieża z Wadowic, z Małopolski, jako człowieka, który poprzez rodzinę, miłość do Boga, Kościoła i bliźnich oraz przez gorliwą pracę kształtował swoją świętość.

Mamy nadzieję, że ta publikacja okaże się ciekawą i owocną lekturą. Zapraszamy także, aby podzielić się nią z innymi osobami, dla których osoba Ojca Świętego może być postacią ważną i inspirującą. Książka dystrybuowana jest bezpłatnie w największych parafiach Archidiecezji Krakowskiej.

 

 

Magdalena Klaja