Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Widowisko „Przeźroczysty”

artyści na scenie widowisko przeźroczysty

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zakończyło właśnie realizację projektu „Świat jest teatrem niekończących się zmagań”. Projekt został zrealizowany w ramach programu „Kultura Dostępna”. Efektem cyklu warsztatów teatralno – muzycznych prowadzonych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Wielkich Drogach, jest widowisko „Przeźroczysty”.

Projekt „Świat jest teatrem niekończących się zmagań” zakładał przeprowadzenie cyklu warsztatów teatralno-muzycznych w Ośrodku Wychowawczym w Wielkich Drogach. Ich efektem jest widowisko, które poprzez utwory hip hopowe oraz fragmentu utworów autorstwa Karola Wojtyły ukazuje drogę życia przyszłego papieża.
                                                        
W czasie warsztatów chłopcy z Ośrodka Wychowawczego podzieleni zostali na dwie grupy – jedna z nich opracowała utwory muzyczne, druga grupa – pracowała nad wizualizacjami wyświetlanymi za pomocą analogowego epidiaskopu.
W widowisku udział wzięli również aktorzy teatru „Exit” na co dzień zmagający się z różnymi niepełnosprawnościami.
Reżyserem widowiska oraz autorem scenariusza został Maciej Sikorski związany z krakowskim teatrem „Exit” oraz Fundacją Budzenie Pasji.
Partnerami projektu są: Fundacja Budzenie Pasji, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wielkich Drogach, Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół Klika Kraków oraz Music Art Krzysztof Odrobina.

Projekt sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Magdalena Klaja