Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Dla najmłodszych – rusza cykl „Przygoda w wadowickim muzeum”

przygoda w wadowickim muzeum baner

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy dla Was grudniową niespodziankę, a będzie to 10-odcinkowy cykl czytanej przez aktorów książki dla dzieci „Przygoda w Wadowickim Muzeum, czyli 100 listów do Jana Pawła II”. Ta niezwykle barwna opowieść, pełna humoru, niezwykłych postaci i zdarzeń, z pewnością zaciekawi i rozbawi również starsze pokolenie. W zaczarowaną podróż małego Maksa przez Muzeum i życie Karola Wojtyły zabiorą nas znakomici aktorzy: Piotr Piecha i Marcin Kobierski – autor książki.

Wszystkie odcinki tłumaczone na Polski Język Migowy emitowane będą w każdy poniedziałek, środę i piątek, o godzinie 19:00 na naszym Facebooku, kanale Youtube oraz stronie internetowej.
Na premierowy odcinek zapraszamy już 9 grudnia o godzinie 19:00. Bądźcie z nami!
 

Odcinek 1

Maks, uczestnik klasowej wycieczki zniechęcony kolejnym punktem zwiedzania, nawet nie przypuszcza jaka przygoda czeka go w Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach. Początkowo znudzony i kompletnie niezainteresowany, w końcu odłącza się od grupy, a jego uwagę przyciąga tajemnicza mała karteczka znajdująca się pod łóżkiem w sypialni Państwa Wojtyłów…

więcej odcinków: youtube.com 

 

Magdalena Klaja