Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

„Wadowice – tu wszystko się zaczęło” – dziękujemy za Waszą obecność!

18 października br. na wadowickim rynku miało niecodzienne wydarzenie. Spotkaliśmy się aby wspólnie uczcić 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły, świętego Jana Pawła II. Wydarzenie na żywo zobaczyło blisko 2 mln osób, w transmisji w TVP1.

Wydarzenie rozpoczęło się nabożeństwem dziękczynnym przeplatanym słowami Ojca Świętego. Poprowadzili je ks. Adam Kurdas – wikariusz Bazyliki Ofiarowania NMP w Wadowicach oraz Piotr Piecha aktor. W widowisku muzycznym udział wzięli: Mała Armia Janosika, Arka Noego, Golec uOrkiestra, Sargis Davtyan, Anna Jurksztowicz, Mateusz Ziółko, Janusz Radek, Łukasz Zagrobelny, Piotr Cugowski, Kasia Moś, Halina Mlynkova i Maciej Miecznikowski. Narratorem wydarzenia był Artur Żmijewski.

Dziękujemy, że byliście z nami! A tych, którzy chcieliby jeszcze raz zapraszamy do platformy VOD, gdzie jest już dostępne nagranie.

 

 

Magdalena Klaja