Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

S. Magdalena Strzelecka odeszła do Domu Ojca

29 września 2020 r., w wieku 85 lat Nazaretanka Siostra Magdalena Strzelecka, wieloletni kustosz Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach odeszła do Domu Ojca. Funkcję tą pełniła do roku 2010, kiedy to rozpoczęła się przebudowa kamienicy przy ul. Kościelnej 7.

Dzisiaj spoglądamy w przeszłość dziękując Opatrzności za ogromny dar życia siostry Magdaleny, za jej ofiarną pracę na rzecz Muzeum i krzewienia kultu Jana Pawła II, nie tylko w jego rodzinnym mieście.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 1 października 2020 r. w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Wadowicach o godz. 10:00 – różaniec, a następnie Msza Święta żałobna. Siostra Magdalena spocznie na wadowickim cmentarzu parafialnym.

 

fot. nazaretanki.org

Magdalena Klaja