Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Muzeum zamknięte 6 października br.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniu 6 października br. Muzeum będzie niedostępne dla zwiedzających z uwagi na realizację projektu telewizyjnego.

Ekspozycja Muzeum jest dostępna codziennie od 10:00 – 18:00 (ostatnie wejście o godz. 17:15), z uwagi na bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników Muzeum zwiedzanie odbywa się indywidualnie. Z uwagi na obowiązujące ograniczenia epidemiologiczne co 15 minut do Muzeum wchodzi 10 osób.

Muzeum dostosowało się do nowych wymogów sanitarnych. Dla wszystkich zwiedzających dostępne są płyny do dezynfekcji rąk oraz jednorazowe rękawiczki.
Dla bezpieczeństwa zwiedzających ograniczyliśmy liczbę zwiedzających, nie udostępniamy szatni, wprowadziliśmy nowy regulamin zwiedzania, przy kasach i miejscach obsługi zainstalowaliśmy separujące osłony, przeszkoliliśmy personel z zasad ochrony przed COVID-19. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w rękawiczki, maseczki i przyłbice, dezynfekujemy pomieszczenia i dbamy o ich czystość. Nie udostępniamy dotykowych urządzeń, w zamian oferujemy możliwość pobrania ich treści poprzez kody QR.

Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja