Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Ministrowie Spraw Zagranicznych Grupy Wyszehradzkiej z wizytą w Muzeum

7 lipca, w roku setnej rocznicy urodzin Papieża Polaka, Ministrowie Spraw Zagranicznych Grupy Wyszehradzkiej: Jacek Czaputowicz, Tomáš Petříček, Ivan Korčok i Péter Szijjártó odwiedzili Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II. W progach rodzinnego domu Karola Wojtyły gości powitał ks. Łukasz Piórkowski – Dyrektor Muzeum.

Jak podkreślił gospodarz szczytu V4 – Jacek Czaputowicz „Wizyta w Bazylice i Muzeum dała nam możliwość poczucia klimatu miejsca tak związanego z osobą Jana Pawła II”. Podczas spotkania szczególnie wybrzmiały związki Jana Pawła II z Węgrami, Słowacją i Czechami, krajami w których postać Ojca Świętego jest nadal ważna w świadomości obywateli.

Magdalena Klaja