Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów: +48 33 823 35 65 +48 33 823 26 62

 

Muzeum nieczynne w dniach 7, 27 i 28 lipca

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w w dniu 7 lipca br. ze względów bezpieczeństwa muzeum będzie niedostępne dla zwiedzających. Również w dniach 27-28 lipca z uwagi na planowane prace techniczne ekspozycja będzie zamknięta. W tych dniach także Kasy biletowe będą nieczynne.

Czekamy na Państwa codziennie od 10:00 – 18:00 (ostatnie wejście o godz. 17:15), z uwagi na bezpieczeństwo naszych gości oraz pracowników Muzeum zwiedzanie odbywa się indywidualnie. Z uwagi na obowiązujące ograniczenia epidemiologiczne co 15 minut do Muzeum wchodzi 10 osób.

Muzeum dostosowało się do nowych wymogów sanitarnych. Dla wszystkich zwiedzających dostępne są płyny do dezynfekcji rąk oraz jednorazowe rękawiczki.
Dla bezpieczeństwa zwiedzających ograniczyliśmy liczbę zwiedzających, nie udostępniamy szatni, wprowadziliśmy nowy regulamin zwiedzania, przy kasach i miejscach obsługi zainstalowaliśmy separujące osłony, przeszkoliliśmy personel z zasad ochrony przed COVID-19. Nasi pracownicy zostali wyposażeni w rękawiczki, maseczki i przyłbice, dezynfekujemy pomieszczenia i dbamy o ich czystość. Nie udostępniamy dotykowych urządzeń, w zamian oferujemy możliwość pobrania ich treści poprzez kody QR.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Magdalena Klaja