Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

#zwiedzajKrakow

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach dołącza do akcji #zwiedzajKrakow, która umożliwia skorzystanie z 20% rabatu u parterów programu, także w naszym muzeum. Akcja potrwa od 1 lipca do 31 października 2020 roku.

Odkrywaj Krakow nieodkryty! Korzystaj z 20-procentowych rabatów z kartą #zwiedzajKrakow – wystarczy spędzić jedną noc w Krakowie w obiekcie partnerskim programu z listy poniżej.
Krakowianie mogą korzystać z programu #zwiedzajKrakow, okazując jedną z kart miejskich: Kartę Krakowską (mobilną lub plastikową), Krakowską Kartę Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem lub Krakowską Kartę Rodzinną 3+.

Program #zwiedzajKrakow daje dostęp do rabatów w obiektach noclegowych, muzeach, atrakcjach turystycznych, lokalach gastronomicznych, usługowych, rekreacyjnych czy na zakupach. W ramach programu można również korzystać z ulgowego biletu na komunikację miejską – rabat obejmuje ulgowy bilet 72-godzinny w I strefie (tylko z kartą #zwiedzajKrakow z wyłączeniem kart miejskich).

Turystom kartę #zwiedzajKrakow wydaje bezpłatnie Partner Programu po zameldowaniu w jego obiekcie, wpisując na jej rewersie imię Gościa, termin zakwaterowania oraz numer ewidencyjny. Z rabatów u Partnerów Programu można korzystać tylko w terminie zameldowania. Szczegółowych informacji o możliwości rezerwacji noclegu z rabatem oraz dotyczących zniżek pozostałych Partnerów udzielają Partnerzy.

Użytkownicy karty #zwiedzajKrakow za jej okazaniem będą mogli zwiedzić ekspozycję stałą z rabatem 20%. Koniecznym jest posiadanie karty wspomnianej w regulaminie oraz okazanie jej przy wstępie do Muzeum.

 

Regulamin programu Regulamin

Magdalena Klaja