Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Para Prezydencka odwiedziła Muzeum

W szczególnym dniu 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II do Wadowic przyjechał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Dudą wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

Para Prezydencka gościła w naszym Muzeum. Zwiedzając wystawę „Urodziłem się w Wadowicach” dostojni goście mogli przeżyć wzruszającą podróż śladami polskiego papieża. Z okazji wizyty w Muzeum pozostawili wpisy w księdze pamiątkowej. Parze Prezydenckiej towarzyszyli: Dyrekcja Muzeum, Burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński oraz przedstawiciele duchowieństwa. Dla uczczenia pamięci Jana Pawła II, Prezydent wraz z Pierwszą Damą złożyli również kwiaty przy pomniku papieża, po czym nawiedzili wadowicką Bazylikę
Ofiarowania NMP.