Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Obchody setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II

Przygotowania do tego wyjątkowego jubileuszu trwały od niemal 4 lat. Najpierw pod przewodnictwem śp. ks. Jacka Pietruszki, a następnie ks. Łukasza Piórkowskiego z powodzeniem realizowaliśmy kolejne przedsięwzięcia. I choć większość z projektów przygotowujących nas do setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II udało się zrealizować pozostały te największe, zaplanowane na maj 2020 roku. Ogromny koncert urodzinowy, który powstawał we współpracy z Telewizją Polską S.A. oraz Gminą Wadowice i odsłonięcie pamiątkowego muralu miały uwieńczyć obchody stulecia urodzin Karola Wojtyły – w mieście, gdzie wszystko się zaczęło.

Wielu z Was zaplanowało swoją obecność w papieskim mieście w tym czasie. Zarówno Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, Gmina Wadowice, Bazylika Ofiarowania NMP, wadowickie szkoły i organizacje włożyły wiele pracy i zaangażowania, aby te uroczystości uczynić wyjątkowymi. W obliczu zagrożenia z jakim przyszło nam wszystkim się zmierzyć nie możemy ryzykować życia i zdrowia mieszkańców i gości. Dlatego też uroczystości planowane na maj zostaną przełożone na październik, jeżeli tylko okoliczności pozwolą.

Mimo wszystko, pragniemy aby ten maj był miesiącem radości i świętowania. Dlatego też pracujemy nad projektami przenoszącymi uroczystości w przestrzeń wirtualnej rzeczywistości i do telewizji. Wierzymy, że będziecie z nami i chętnie włączycie się w obchody stulecia urodzin Jana Pawła II.

Magdalena Klaja