Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

Grzegorz Gałązka gościem spotkania „Takim Go pamiętamy”

We wtorek 18 lutego w sali teatralnej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Takim Go pamiętamy. Wspomnienia o Janie Pawle II”. Tym razem naszym gościem będzie Grzegorz Gałązka, papieski fotograf. Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa zdjęć jego autorstwa, którą będzie można oglądać do 25 marca.

O godz. 17:30 odbędzie się wernisaż wystawy „Papież z Wadowic w obiektywie Grzegorz Gałązki”, natomiast o godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie z autorem zdjęć.

Spotkanie poprowadzi ks. Andrzej Gołębiowski, szef redakcji programów katolickich TVP3 Kraków.

Grzegorza Gałązka od 1984 roku mieszka w Rzymie. Ze swoim aparatem towarzyszył Janowi Pawłowi II w wielu historycznych momentach jego pontyfikatu, uwieczniając zarówno codzienność w Watykanie, jak i wspomnienia z pielgrzymek. Wśród jego prac jest także zdjęcie, które zostało wybrane na oficjalny portret kanonizacyjny św. Jana Pawła II.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasach Muzeum (pl. Jan Pawła II 5).

Magdalena Klaja