Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

Zachęcamy do zakupu biletów on-line

https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na duże zainteresowanie rekomendujemy wcześniejszy zakup biletów. W przypadku grup zorganizowanych możliwa jest wstępna telefoniczna rezerwacja biletów: +48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________

Jasełka między nami w wykonaniu Teatru Młodych ze Stryszowa

zakończenie przedstawienia, widok na scenę i aktorów

Talent i zaangażowanie amatorów, pasja reżysera i otwarte serca licznie przybyłych widzów. Tak najkrócej można podsumować „Jasełka między nami”, które 12 stycznia w sali teatralnej Domu Katolickiego zaprezentował Teatr Młodych im. Rudolfa Warzechy ze Stryszowa.

W wigilijny wieczór czworo dzieci wybrało się do stryszowskiego lasu, aby przynieść do domu choinkę. Niestety, w czasie poszukiwań świątecznego drzewka zgubili drogę powrotną. Przekonani, że już nie wrócą do swoich domów, doświadczyli jednak prawdziwego cudu bożonarodzeniowej nocy. Sami stali się bohaterami historii o narodzeniu Chrystusa, otrzymując pomoc od tych, których czcimy jako świętych. Chociaż centrum opowieści jest wydarzenie sprzed dwóch tysięcy lat, to postacie, które stają się jej uczestnikami, przypominają, że tajemnica Bożego Narodzenia to nie tyle historia, co doświadczenie możliwe dla każdego człowieka. A spotkanie z nowonarodzonym Zbawicielem jest tym, co sprawia, że w sercach i w życiu ludzi światło rozprasza ciemność.

Zwieńczeniem spektaklu było wspólne kolędowanie.

Dziękujemy Teatrowi Młodych ze Stryszowa za wspaniałe przedstawienie. Już dziś zapraszamy w wielkim poście na przygotowane przez nich misterium.

Magdalena Klaja