Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Światło z Betlejem – Pectus, Monika Kuszyńska i Grzegorz Wilk

widok na scenę i publiczność - światło z betlejem

3 stycznia 2020 roku w wadowickiej Bazylice zabrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu zespołu Pectus z gościnnym udziałem Moniki Kuszyńskiej i Grzegorza Wilka. Koncert „Światło z Betlejem” otworzył jubileuszowy rok obchodów 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego.

W piątek, 3 stycznia 2020 w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Marii Panny w Wadowicach odbył się koncert kolęd i pastorałek pn.: „Światło z Betlejem” podczas którego mogliśmy usłyszeć zespół Pectus oraz Monikę Kuszyńską i Grzegorza Wilka. Artyści wraz z licznie zgromadzoną wadowicką publicznością odśpiewali szereg najwspanialszych polskich kolęd i pastorałek,m.in.: „Cicha noc”, „Przybieżeli do Betlejem” czy „Bracia, patrzcie jeno”. Nie zabrakło też kilku autorskich piosenek zespołu Pectus. Koncert „Światło z Betlejem” otworzył jubileuszowy rok obchodów 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego.

Pięknie dziękujemy zarówno artystom, jak i wszystkim przybyłym gościom!

Magdalena Klaja