Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Spotkanie opłatkowe z abp. Markiem Jędraszewskim  

grupa pracowników muzeum z księdzem arcybiskupem

 

20 grudnia br. na kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia przedstawiciele pracowników i przewodników Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach gościli w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich, gdzie wzięli udział w spotkaniu opłatkowym z metropolitą krakowskim abp. Markiem Jędraszewskim.

Podczas spotkania odśpiewaliśmy wspólnie pieśń adwentową Oto Pan Bóg przyjdzie, wyrażającą radosne oczekiwanie na przyjście Chrystusa, rozumiane nie tyle w aspekcie zewnętrznym, lecz przede wszystkim duchowym. Pani Beata Wilk-Woderska – p.o. Dyrektora, złożyła księdzu arcybiskupowi najserdeczniejsze życzenia obfitości łask Bożych, zdrowia, opieki św. Jana Pawła II oraz wszelkiej pomyślności w realizacji posługi pasterskiej w Archidiecezji Krakowskiej. Nie zabrakło także łamania się opłatkiem i krótkiej rozmowy z księdzem arcybiskupem oraz zaproszenia do odwiedzenia Muzeum w roku 100-lecia urodzin Karola Wojtyły.

 

Magdalena Klaja