Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

Pożegnaliśmy ks. dra Jacka Pietruszkę – dyrektora muzeum

trumna z kwiatami

W piątek, 8 listopada br., w wadowickiej Bazylice Ofiarowania Najświętszej Marii Panny odbyły się uroczystości pogrzebowe ś.p. ks. dra Jacka Pietruszki.

Mszy Świętej żałobnej przewodniczył Biskup Janusz Mastalski, a homilię wygłosił Ksiądz Profesor prałat Robert Tyrała – wieloletni przyjaciel ks. Jacka.  Dziękujemy za przybycie i wspólną modlitwę wszystkim przybyłym na tą wzruszającą uroczystość, zwłaszcza przedstawicielom duchowieństwa: kapłanom z wadowickich Dekanatów i całej Archidiecezji Krakowskiej oraz pozostałym duchownym, przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Burmistrzom Wadowic i Zakopanego. Równie dziękujemy przedstawicielom powiatu wadowickiego i tatrzańskiego, przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji oraz Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach, delegatom lokalnych instytucji, szkół i stowarzyszeń oraz wszystkim obecnym.

Magdalena Klaja