Cennik biletów Rezerwacja biletów Informacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów jest niedostępna.

Zakup biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

Uwaga! Liczba biletów jest ograniczona. Z uwagi na ogromne zainteresowanie prosimy o wcześniejszy zakup biletów.

__________________

Informacja telefoniczna

Od poniedziałku do piątku od 8:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65 oraz +48 33 823 26 62

__________________
Przypominamy, że zwiedzanie Muzeum odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym z zachowaniem obowiązujących przepisów. Limit jednocześnie przebywających osób w przestrzeni Muzeum wynosi 105. Wszyscy zobowiązani są do zakrywania nosa i ust. Z obowiązku noszenia maseczek zwolnione są wyłącznie dzieci poniżej 4 roku życia i osoby posiadające stosowne zaświadczenie (za okazaniem). 
 

KONCERT „TOTUS TUUS” W RZYMIE

koncert w Rzymie

Z okazji 41. rocznicy wyboru kard. Karola Wojtyły na Następcę św. Piotra oraz inauguracji pontyfikatu Jana Pawła II Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach wraz z Fundacją Jana Pawła II w Rzymie zapraszają na koncert pn.: „Totus Tuus”, którego przesłanie zawiera się w papieskim nauczaniu o Ojczyźnie i Matce.

Koncert odbędzie się 26 października 2019 r. o godz. 19.30 w rzymskim kościele Santo Spirito in Sassia przy Via dei Penitenzieri 12. Wystąpią artyści związani z Operą Krakowską: Agnieszka Kuk, Tomasz Kuk i Michał Kutnik a towarzyszyć im będą: Leszek Mikos, Kristina Kutnik, Gabriela Kutnik oraz Piotr Kutnik.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Magdalena Klaja