Cennik biletów Rezerwacja biletów Rezerwacja telefoniczna

Telefoniczna rezerwacja biletów

 

Bilety telefonicznie można zarezerwować od poniedziałku do piątku od 9:00 do 13:00 pod numerami telefonów:

+48 33 823 35 65

+48 33 823 26 62

 
__________________
Szanowni Państwo, W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Muzeum od maja do września, uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację, bez której nie możemy zagwarantować wejścia do Muzeum.
Zachęcamy do rezerwacji i zakupu biletów on-line: https://domjp2.pl/bilety/

 

TGD w wadowickiej Bazylice

chór TGD

11 października 2019 r. o godz. 19.00 w wadowickiej Bazylice mieliśmy okazję wysłuchać wyjątkowego koncertu. Z okazji 41. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Następcę Świętego Piotra wystąpił zespół TGD (Trzecia Godzina Dnia).

Wysławiajcie Pana wszyscy słudzy Jego, Wznoście wasze ręce na tym świętym miejscu – tymi słowami chwalącymi Boga za wszelkie łaski, którymi obdarza człowieka rozpoczął się niezwykły koncert „Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi”. Licznie zgromadzeni goście wraz z zespołem TGD wspominali doniosłe wydarzenie wyboru Karola Wojtyły na Następcę św. Piotra, wspólnie śpiewali, modlili się i dzielili radością.

W trakcie koncertu mogliśmy wysłuchać pieśni takich jak: „Przyjdź jak deszcz”, „Święty, Święty” czy „Błogosław duszo moja Pana” w wykonaniu jednego z najbardziej znanych polskich zespołów tworzących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Brzmienie grupy tworzył kilkuosobowy chór oraz zespół instrumentalny, któremu przewodził znamienity kompozytor i dyrygent Piotr Nazaruk.

Warto wspomnieć, że wydarzenie było kolejnym z cyklu czteroletnich przygotowań do 100. rocznicy urodzin Karola Wojtyły – Jana Pawła II, przypadającej w przyszłym roku.

Dziękujemy wszystkim za liczny udział!

Magdalena Klaja